Zajęcia dodatkowe

Nasze Przedszkole oferuje bardzo ciekawe zajęcia dodatkowe, których koszt jest wliczony w czesne. Są to:

- Rytmika (p. Michał Sokołowski)

Zumba (p. Beata Rejek)

- szkoła tańca Cordex (p. Sonia Baran)

- Gimnastyka akrobatyczna (p. Angelika Prześlica)

- Katecheza (tylko w tzw.  "Zerówce" - udział jest  dobrowolny)

- Radosna Matematyka (p. Marek Matejuk)

Ponadto codziennie odbywają się zajęcia z języka angielskiego (p.Tim Cargill) - w namłodszej grupie w formie lekcji, w dwóch starszych w formie lekcji i dwujęzycznych zajęć oraz konwersacji.

CHARAKTERYSTYKA PROWADZONYCH ZAJĘĆ DODATKOWYCH:

JĘZYK ANGIELSKI prowadzony codziennie, dzieci uczą się rozumieć nowy język i komunikować w nim. W najmłodszej grupie jest to codzienna lekcja ucząca słownictwa, w starszych grupach to prowadzenie zajęć dwujęzycznie (przez cały dzień native-speaker rozmawia z dziećmi wyłącznie po angielsku).

ZUMBA dzieci uczą się właściwego wyczucia rytmu i pomagają rozwijać sprawność ruchową.

GIMNASTYKA AKROBATYCZNA zajęcia mają na celu wszechstronny, równomierny i symetryczny rozwój ciała, wzmocnienie mięśni, wyrobienie zwinności, koordynacji ruchowej oraz kształtowanie prawidłowej sylwetki.

Radosna Matematyka to nauka prostej i radosnej matematyki. Zajęcia pomagają usunąć lęk przed matematyką oraz pomagają rozwijać pasję matematyczną.

RYTMIKA  podczas której przedszkolaki uczą się tańczyć, śpiewać i grać na prostych instrumentach.

SZKOŁA TAŃCA CORDEX to zabawy z muzyką oraz tańcem. Ćwiczenia i zabawy muzyczne są urozmaicane nauką animacji i choreografii tanecznych. Zajęcia: z elementami tańca towarzyskiego, hip-hopu, baletu itd.
Zajęcia te pozwajają rozbudzić taneczną pasję.