Troszczymy się o Twoje dziecko

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam sit amet porttitor augue, in egestas magna. Nam malesuada sollicitudin posuere. Cras gravida eu velit eget venenatis. Sed varius enim ut adipiscing mollis. Proin lacus odio, interdum sed vestibulum eu, dapibus id nisl.

Grupa I - MALEŃSTWA

mgr Lilia Kowalczyk

lic. Sandra Ślęczka

Grupa II - KANGURKI

W naszym Przedszkolu są III oddziały w których funkcjonuje obecnie 6 grup wiekowych:

oddział I  Maleństwa (2,5-3 latki)

Kangurki (3-4 latki)

Nasze Przedszkole oferuje bardzo ciekawe zajęcia dodatkowe, których koszt jest wliczony w czesne. Są to:

- Rytmika (p. Michał Sokołowski)

Zumba (p. Beata Rejek)

Nowoczesne metody nauczania

Każdego dnia nasze Przedszkolaki uczą się w małych grupach języka angielskiego. Zajęcia prowadzi native-speaker wykorzystując różne metody - konwersacje, zabawę, taniec, śpiew, tablicę multimedialną, zasoby internetu - tak, by dziecko miało możliwość korzystania z języka w różnorodnych sytuacjach.

skontaktuj się z nami >
rośnij z nami